RPG <3

Kto nie kocha RPG?!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-10-26 21:20:00

Bartuś
Użytkownik
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 42
WindowsChrome 61.0.3163.100

Sesja 4 [Status:Przerwana]

Midnight: Sesja 4 MG: Paweł

Podsumowanie:

1. Schwytanie legata Ishamela przenoszącego zwoje dotyczące Ostrza Dranoru oraz klejnotów które wprawić można w ostrze, oraz jednego z dwóch klejnotów. Dodatkowo legat posiadał maskę pozwalającą na pełną transformację swojej postacii.

2. Walka ze skrzydlatym demonem z wielka paszczą.

3. Podążanie za wilkiem o sierści skrzącej srebrem.

4. Dotarcie do wioski pierwszego plemienia i poznanie historii pancerza króla orków oraz jego ostrza. Dotarcie do pola menhirów, będącego miejscem zagłady trzeciego plemienia.

5. Układ z szamanką szarych orków, my sprowadzimy zbroję, a oni oddadzą nam najcenniejszy przedmiot plemienia.

6. Sprowadzamy zbroję i transformuję się w krasnoluda za pomocą maski, dzieki czemu jestem w stanie kontrolować zbroję.

7. Odszukanie obsydianowej komnaty pod największym menhirem również z obsydianu. W komnacoe odnajdujemy kolejny kryształ.

8. Oddanie zbroii i co gorsza utrata serca. Nagrodą od plemienia okazuje sie szare pióro dzieki któremu można podróżować z zawrotną prędkością.

9. Rozmowa z królową elfów oraz wyrusznie w kierunku ruin w któych (jak mam nadzieję) znajduje się moje serce, bez którego długo nie pożyję.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
one-night - testwwa - forum - makeyourlife - ktforum